Kredīta kalkulātors

Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumi no 150 EUR līdz pat 50 000 EUR, vecuma grupā sākot no 22 gadiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem līdz pat 40 gadiem.
  • Aizdevumu jebkuru parādu dzēšanai
  • Patēriņa kredītus
Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei
  • Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei izsolē
  • Aizdevumu pret komerciāla nekustamā īpašuma ķīlu
  • Pākreditāciju
  • Kreditu apvienošanu
Lasīt tālāk »

Par
«Baltic Finance Fund»

SIA «Baltic Finance Fund» ir pakalpojumu sniegšana kreditēsanas jomā.

Mēs piedāvājam ātru, drošu un labu apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu darbiniekiem ir speciāla izglītība un pieredze līdz pat 20 gadiem finanšu nozarē.

Labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotākos un izdevīgākos noteikumus katram darījumam.

Par drošu darījuma noslēgšanu mūsu uzņēmumā liecina iegūtā licence, ko izsniedz PTAC tikai pārbaudītiem un uzticamiem uzņēmumiem.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un cieņa, tāpēc mēs palīdzēsim piepildīt un īstenot Jūsu sapņus!

Klienti ir apmierināti ar mums —
atnāc, pārliecinies par to un kļūsti viens no viņiem!

«Balticovo» šogad plāno saražot līdzīgu daudzumu olu kā pērn

Olu un olu produktu ražotājs «Balticovo» šogad plāno saražot līdzīgu daudzumu olu kā pagājušajā gadā, pastāstīja kompānijas komunikācijas un attīstības direktors Toma Auškāps.

Ministre: Tirdzniecībā internetā problēmas ir ne tikai auto jomā

Tirdzniecībā internetā problēmas ir ne tikai auto jomā, bet arī azartspēļu, viesnīcu un televīzijas pakalpojumu jomās, piektdien, pēc tikšanās ar dažādu nozaru pārstāvjiem, žurnālistiem atzina finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Apķīlātas «Bank M2M Europe» lielākajam īpašniekam piederošās akcijas

 Apķīlātas Latvijas «Bank M2M Europe» lielākajam īpašniekam Andrejam Vdovinam piederošās bankas akcijas, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais tiesu izpildītāja rīkojums.

Putins pastiprina spiedienu uz Baltkrieviju pārvirzīt naftas kravu tranzītu no Baltijas valstu ostām uz Krieviju

Krievijas prezidents Vladimirs Putins grib pastiprināt spiedienu uz Baltkrieviju, lai tā pārvirza naftas kravu tranzītu no Baltijas valstu ostām uz Krieviju, savukārt Lietuvas amatpersonas paudušas cerību, ka Minskas izvēli arī turpmāk noteiks ekonomiski, nevis politiski apsvērumi.

Rosina Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem PVN likmi samazināt līdz 5%

Zemkopības ministrija (ZM) ierosina Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi samazināt no 21% līdz 5%, jo tikai tad nozarē būšot iespējams panākt pozitīvāko un lielāko efektu, lai novērstu uzņēmēju darbošanos nelegālajā ekonomikā, kā arī veicinātu legālajā tirgū darbojošos augļu, ogu un dārzeņu ražotāju konkurētspēju.

Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1,5 miljoniem eiro

Latvijas Nacionālās operas ēkas remontdarbi izmaksās ap 1 500 000 eiro, mediju pasākumā sacīja SIA «Rīgas nami» valdes priekšsēdētāja Vineta Verika.

Bezdarba līmenis Latvijā šogad samazinās straujāk

Līdz ar straujāku ekonomikas izaugsmi bezdarba līmenis šogad samazinās straujāk un otrajā ceturksnī ir sarucis līdz 8,9% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem. Tas ir par 0,6 procentpunktiem mazāk nekā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes darbaspēka apsekojuma dati, portālu «Apollo» informēja Finanšu ministrija.

KP vērtē situāciju piena tirgū saistībā ar sviesta cenu kāpumu

Konkurences padome (KP) patlaban vērtē, vai sākt piena tirgus uzraudzību saistībā ar sviesta cenu kāpumu, aģentūrai LETA sacīja KP Komunikācijas nodaļas vadītājs Toms Noviks.

CSDD: Jāaizliedz ar sludinājumu starpniecību tirgot Latvijā nereģistrēti transportlīdzekļi

Lai efektīvāk cīnītos ar nodokļu apiešanas shēmu jeb tā dēvētajiem «pievienotās vērtības nodokļa (PVN) karuseļiem» auto tirdzniecībā, ir nepieciešams panākt, lai ar dažādu sludinājumu starpniecību nevarētu tirgot Latvijā nereģistrētus transportlīdzekļus, aģentūrai LETA sacīja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pārstāvis Jānis Aizpors.

Kučinskis: Valstij vajadzētu saglabāt kontroli pār Inčukalna gāzes krātuvi

Valstij vajadzētu saglabāt kontroli pār Inčukalna gāzes krātuvi, iegādājoties akcijas, tomēr tās nav jāpērk par jebkuru cenu, šorīt intervijā LTV raidījumam «Rīta Panorāma» sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

EK: Vēl ir daudz darāmā, lai novērstu ekonomiskās krīzes gadu sekas

Jaunākās norises ekonomikas jomā iedrošina, taču ir vēl daudz darāmā, lai novērstu ekonomiskās krīzes gadu sekas, paziņojumā medijiem norādījusi Eiropas Komisija (EK).

H&M atvērs veikalu Jelgavā

Zviedrijas apģērbu ražotājs un mazumtirgotājs «Hennes&Mauritz» (H&M) plāno atvērt veikalu Jelgavā, aģentūrai LETA apstiprināja H&M pārstāve Sanita Kalniņa.

Izveidots ceļvedis ar mērķi piesaistīt augsti kvalificētu ārvalstu darbaspēku

Ekonomikas ministrija (EM) izveidojusi elektronisku informatīvu ceļvedi angļu valodā par darba atļaujas noformēšanas procesu ārzemniekiem, kuri nav Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstu pilsoņi un kurus paredzēts nodarbināt Latvijā, aģentūru LETA informēja ministrijā.

Apsver iespēju atklāt jaunu kravu un pasažieru prāmju līniju starp Dāniju un Latviju

Dānijas vēstnieka Latvijā Hana Braska (Hans Brask) un Rīgas brīvostas pārvaldnieka Anša Zeltiņa tikšanās laikā apspriesta iespēja atklāt jaunu kravu un pasažieru prāmju līniju starp Dāniju un Rīgu, aģentūrai LETA pavēstīja Rīgas brīvostas pārstāve Vita Gerharde.

Foto: Rīgas HES piegādāta otrā hidroagregāta turbīna

Turpinoties Rīgas hidroelektrostacijas (HES) rekonstrukcijai, trešdien, 9. augustā, piegādāta otrā hidroagregāta turbīna, aģentūrai LETA pavēstīja AS «Latvenergo» komunikācijas projektu vadītāja Ilvija Līvmane.

Danusēvičs: Sviesta cenas stabilizēsies līdz gada beigām

Vidējās cenas piena produktiem ir samērā stabilas, izņēmums ir augstais sviesta cenu kāpums par 53%, portālu «Apollo» informēja Latvijas Tirgotāju asociācijā (LTA). 

«ss.lv» strīdā ar VID meklēs risinājumu ar mediācijas palīdzību

Sludinājumu portāla «ss.lv» lietotāja SIA «Internet» pārstāvji ir pieņēmuši lēmumu, ka «ss.lv» strīdā ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) meklēs konstruktīvu risinājumu ar mediācijas partnera palīdzību, portālu «Apollo» informēja uzņēmuma pārstāvji. 

«Trasta komercbankas» administrators jūlijā atguvis 3,71 miljonu eiro

Likvidējamās «Trasta komercbankas» administrators šogad jūlijā atguvis 3,71 miljonu eiro, kas ir desmit reizes vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» publicētais pārskats.

Kučinskis: Auto tirdzniecības shēmās, izmantojot «ss.lv» platformu, nodokļos nav nomaksāti 50 miljoni eiro

Auto tirdzniecības shēmās, izmantojot «ss.lv» platformu, nodokļos nav nomaksāti 50 miljoni eiro, telekanāla LNT raidījumā «900 sekundes» teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

80% lietoto auto Latvijā tiek pārdoti nelegāli, uzsver asociācija

Lielākā daļa jeb 80% lietoto automašīnu Latvijā tiek pārdotas nelegāli, apejot nodokļu nomaksu, trešdienas rītā intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» atzina Auto asociācijas prezidents Andris Kulbergs.

Reģistrētā bezdarba līmenis sasniedzis zemāko rādītāju pēdējo astoņu gadu laikā

Jūlijā reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā samazinājies par 0,1 procentpunktu - līdz 7,1%, liecina Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) apkopotā informācija.

Patēriņa cenas Latvijā jūlijā sarukušas par 0,7%

Latvijā šogad jūlijā salīdzinājumā ar jūniju patēriņa cenas samazinājušās par 0,7%, bet gada laikā - šogad jūlijā salīdzinājumā ar 2016. gada jūliju - inflācija bija 2,6% apmērā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

VID vēršanās pret «ss.lv» varētu veicināt citu legālo lietoto auto tirgotāju izmantoto portālu attīstību

Sludinājumu izvietošanu portālos izmanto arī legālie lietoto auto tirgotāji, aģentūrai LETA apliecināja Lietoto automašīnu tirgotāju asociācijas prezidents Uģis Vītols, norādot, ka Valsts ieņēmumu dienesta (VVD) un sludinājumu portāla «ss.lv» strīds varētu veicināt arī citu sludinājumu portālu attīstību, kas nodrošinātu plašākas iespējas sludinājumu izvietošanai internetā.

«Latvijas attīstībai» aicina skaidrot portāla «ss.lv» saimnieciskās darbības apturēšanu

Partija «Latvijas attīstībai» vērsusies pie Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ilzes Cīrules, aicinot skaidrot portāla «ss.lv» saimnieciskās darbības apturēšanu, aģentūru LETA informēja partijā.

«ss.lv» skandālā cietīs arī uzņēmumi, kuri tajā nav iesaistīti

Sludinājumu portāla «ss.lv» skandālā cietīs arī uzņēmumi, kuri tajā nemaz nav tieši iesaistīti, bet tikai izmanto domēna «ss.lv» turētāja SIA «Internet» pakalpojumus, pirmdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

Ekonomikas ministrija lūgs VID sniegt informāciju par vēršanos pret «ss.lv»

Ekonomikas ministrija (EM) lūgs Valsts ieņēmumu dienestu (VID) sniegt informāciju par vēršanos pret sludinājumu portālu «ss.lv», aģentūrai LETA sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).

Teju trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju valsts ekonomisko stāvokli vērtē kā sliktu

Teju trīs ceturtdaļas jeb 74% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju tās ekonomisko stāvokli vērtē kā sliktu, secināts Eirobarometra 2017.gada pavasara standarta apsekojumā.

Vidējā pensija Latvijā pirmajā pusgadā sasniegusi 304 eiro

Šī gada pirmajā pusgadā vidējā vecuma pensija Latvijā sasniegusi 304,30 eiro, kas ir par 8,15 eiro vairāk nekā aizvadītajā gadā vidēji, liecina Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) dati.

Ārējais pieprasījums pēc Latvijā ražotās produkcijas saglabājas spēcīgs; īstais laiks investīcijām

Ārējais pieprasījums pēc Latvijā ražotās produkcijas saglabājas spēcīgs, kas vēlreiz apliecina, ka pašreiz ir īstais laiks investīcijām, aģentūrai LETA pavēstīja Finanšu ministrijas (FM) Komunikācijas departamenta vecākā referente Zaiga Puškina.

VID aptur «ss.lv» darbību; portāla domēns tiks slēgts piecu darba dienu laikā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla «ss.lv» darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem, šodien preses brīfingā skaidroja VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktore Sandra Kārkliņa-Ādmine.

Kāda būs ietekme «Lidl» ienākšanai Latvijas tirgū?

Vācijas zemo cenu veikalu tīkla «Lidl» ienākšana Latvijas tirgū tirdzniecības nozarē saasinās cīņu par darbiniekiem, intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas (LPTA) izpilddirektors Noris Krūzītis.

Latvijā ir grūti atrast objektu, kurā būtu vērts investēt, saka uzņēmējs

Atrast objektu, kurā būtu vērts investēt, Latvijā ir sarežģīti, tādēļ Krievijas kapitāla investīciju kompānija «Balti Partnership», kura darbojas Latvijā, ieguldījusi līdzekļus Lielbritānijas jaunuzņēmumā «Nakeid», kas nodarbojas ar viedā apģērba velosipēdistēm ražošanu. Apģērbu ražo Rīgā, bet pārdos Lielbritānijā, intervijā ziņu aģentūrai LETA sacīja «Balti Partnership» vadītājs Aleksejs Zeļinskis.

Eksperti skeptiski par nodokļu reformu: Cerēto ēnu ekonomikas mazināšanos var nesasniegt

Pieņemot nodokļu reformu, atbildīgie politiķi deklarēja, ka liela daļa uzņēmumu iznāks no ēnas. Proti, būs ieinteresēti vai spiesti legāli maksāt nodokļus. Attiecīgi mazināšoties ēnu ekonomikas daļa. Eksperti par to skeptiski, piemēram, ekonomists Arnis Sauka uzskata - labi iecerētais realizēsies tikai daļēji, un gaidītais efekts arī var nebūt tik liels, šovakar vēsta LTV raidījums «Panorāma».

Apgalvojums par nodokļu reformas negatīvo ietekmi uz pašvaldībām ir nepatiess, apgalvo FM

Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) valdes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa (Vidzemes partija) apgalvojums, ka nodokļu reforma apdraud dzīves kvalitāti pašvaldībās, neatbilst patiesībai, aģentūrai LETA pauda Finanšu ministrijas (FM) pārstāvis Aleksis Jarockis.

«Liepkalni» aicina interesentus kopīgi iegādāties kādreizējo restorāna kompleksu «Sēnīte»

Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA «Liepkalni» sociālajā tīklā «Facebook» publiskojis aicinājumu ikvienam interesentam kopīgi iegādāties kādreizējo restorāna kompleksu «Sēnīte» Inčukalna novadā.

Jauno projektu dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos gada laikā augusi par 5%

Rīgas mikrorajonos esošu jauno projektu dzīvokļu vidējā cena 2017.gada pirmā pusgada beigās sasniedza 1260 eiro par kvadrātmetru, kas ir par 5% vairāk nekā 2016.gadā, teikts nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» jauno projektu tirgus pārskatā.

Latvijas IKP provizoriskais pieaugums otrajā ceturksnī - 4,1%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad otrajā ceturksnī, pēc sezonāli neizlīdzinātiem ātrā novērtējuma datiem, ir pieaudzis par 4,1%, salīdzinot ar 2016.gada attiecīgo laika periodu, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Izmaiņas, ko iedzīvotāji jutīs no nākamajā gadā paredzētās nodokļu reformas

Pagājušajā nedēļā Saeima apstiprināja nodokļu reformas likumu paketi – kopā 11 likumprojektus. Tāpēc no nākamā gada 1.janvāri tiek plānotas vairākas izmaiņas Latvijas nodokļu politikā, portālu «Apollo» informēja Finanšu ministrijā. 

«Swedbank»: Iedzīvotāji tērē drošāk, mazumtirdzniecība aug straujāk

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem šī gada otrajā ceturksnī mazumtirdzniecības uzņēmumu pārdošanas apjomi palielinājās par 3.2% gada izteiksmē (kalendāri izlīdzināti dati). Tas ir nedaudz straujāk nekā pirmajā ceturksnī, kad kāpums bija 2.1% gada izteiksmē, portālu «Apollo» informēja «Swedbank» ekonomiste Agnese Buceniece.

Pirmajā pusgadā bankas Latvijā nopelnījušas 165 miljonus eiro

Banku sektors kopumā 2017.gada pirmajos sešos mēnešos darbojās ar peļņu 165 miljonu eiro apmērā, kas ir par 28,7% mazāk nekā pērn šajā laika posmā, aģentūru LETA informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK).

No nākamā gada Latvijā ieviesīs diferencēto IIN

Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus likumā «Par iedzīvotāju ienākuma nodokli», kas paredz 2018 gada 1.janvārī ieviest diferencēto iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN).

Pieņem grozījumus mikrouzņēmumu regulējumā

Saeima piektdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Mikrouzņēmumu nodokļa (MUN) likumā, paredzot virkni izmaiņu mikrozuzņēmumu regulējumā, salīdzinot ar esošajiem noteikumiem.

Saeima pieņem jaunu UIN likumu un vienojas par UIN atvieglojumiem ziedojumiem

Saeima piektdien galīgajā lasījumā pieņēma jaunu Uzņēmumu ienākuma nodokļa likumu, kas paredz ar nākamo gadu ieviest pilnīgi jaunu uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) regulējumu, kā arī paredz UIN atvieglojumus ziedojumiem.

Latvijā «tax free» pirkumu skaits pirmajā pusgadā piedzīvojis strauju izaugsmi

Šogad pirmajā pusgadā ārvalstu tūristi iespēju saņemt atpakaļ pievienotās vērtības nodokli (PVN) par pirkumiem, lietojot «Tax Free Shopping» (TFS) pakalpojumu, izmantojuši aktīvāk nekā pērn - pirmajā pusgadā pirkumu skaits pieaudzis par 43% salīdzinājumā ar attiecīgo laiku pirms gada, liecina PVN atmaksas pakalpojuma nodrošinātāja «Global Blue Latvija» dati.

Akcīzes nodokļa celšana degvielai vietējā tirgū būs būtiski jūtama

Akcīzes nodokļa celšana degvielai vietējā tirgū būs būtiski jūtama, aģentūrai LETA pauda AS «Virši-A» valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Par saimniecisko darbību un autoratlīdzībām būs jāmaksā 5% sociālās iemaksas

Ar nākamo gadu par saimniecisko darbību un autoratlīdzībām būs jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (VSAOI) 5% apmērā pensijas nodrošināšanai, paredz Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi likumā «Par valsts sociālo apdrošināšanu».

Sociālo iemaksu likmi no nākamā gada paaugstinās par procentpunktu

No nākamā gada valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksu (VSAOI) likme tiks paaugstināta par vienu procentpunktu un šie ieņēmumi tiks novirzīti veselības aprūpes nozares finansēšanai, paredz šodien Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi likumā «Par valsts sociālo apdrošināšanu».

Uzzini, par cik centiem pieaugs dīzeļdegvielas, alus un cigarešu cena!

Nodokļu reformas ietvaros plānotās akcīzes nodokļa celšanas rezultātā dīzeļdegvielas cena 2018.gadā augs par četriem eiro centiem, alus pudeles cena - par septiņiem eiro centiem, bet cigarešu paciņas cena par 24 eiro centiem, liecina Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie dati.

Saeimas komisija galīgajā lasījumā atbalsta nodokļu reformas likumus

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija trešdien noslēdza darbu pie nodokļu reformas likumiem, atbalstot tos izskatīšanai galīgajā lasījumā parlamenta sēdē.

Vienojas par UIN atvieglojumiem ziedojumiem

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija trešdien noslēdza diskusijas par uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) atvieglojumiem ziedojumiem.