Kredīta kalkulātors

Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumi no 150 EUR līdz pat 50 000 EUR, vecuma grupā sākot no 22 gadiem, gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem līdz pat 40 gadiem.
  • Aizdevumu jebkuru parādu dzēšanai
  • Patēriņa kredītus
Lasīt tālāk »

Piedāvājam šādus pakalpojumus:

  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei
  • Aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu
  • Aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei izsolē
  • Aizdevumu pret komerciāla nekustamā īpašuma ķīlu
  • Pākreditāciju
  • Kreditu apvienošanu
Lasīt tālāk »

Par
«Baltic Finance Fund»

SIA «Baltic Finance Fund» ir pakalpojumu sniegšana kreditēsanas jomā.

Mēs piedāvājam ātru, drošu un labu apkalpošanu, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Mūsu darbiniekiem ir speciāla izglītība un pieredze līdz pat 20 gadiem finanšu nozarē.

Labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotākos un izdevīgākos noteikumus katram darījumam.

Par drošu darījuma noslēgšanu mūsu uzņēmumā liecina iegūtā licence, ko izsniedz PTAC tikai pārbaudītiem un uzticamiem uzņēmumiem.

Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis un cieņa, tāpēc mēs palīdzēsim piepildīt un īstenot Jūsu sapņus!

Klienti ir apmierināti ar mums —
atnāc, pārliecinies par to un kļūsti viens no viņiem!

Speciālisti noteikuši, kam šogad pieaugs NĪN

Šogad nekustamā īpašuma nodoklis Rīgā pieaugs galvenokārt centrā esošajās pirmskara ēkās, liecina nekustamo īpašumu uzņēmuma SIA «Starlex» analīze.

Ko cilvēki gūtu no NĪN atvieglojuma par katru īpašumā deklarēto personu?

Ņemot vērā, ka kadastrālajām vērtībām ir tendence palielināties, nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojums uz mājokļa platību par katru īpašumā deklarēto personu būtu sociālās aizsardzības mehānisms, aģentūrai LETA teica Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis.

Latvijā trūcīgāko iedzīvotāju ienākumi aug par 10,6%

Latvijā trūcīgāko iedzīvotāju ienākumi 2015.gadā salīdzinājumā ar 2014.gadu ir auguši par 10,6%, kamēr turīgāko mājsaimniecību ienākumi pieauguši par 5,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Dzīvojam ilūzijās par pensiju: Cik saņems cilvēks, kurš 40 gadus maksājis nodokļus?

Vairums Latvijas iedzīvotāju dzīvo ilūzijās par to, cik liela pensija viņiem būs vecumdienās. Aptauja liecina, ka iedzīvotāji darbspējīgā vecumā sagaida teju trīs reizes lielāku pensiju, nekā viņi saņems realitātē, vēsta LNT raidījums «900 sekundes».

«Laimu» gaida pārmaiņas

Norvēģu kompānija «Orkla Confectionery & Snacks Latvija» tuvākajā laikā ieguldīs daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas un multifunkcionālas ražotnes būvniecībā Latvijā, uz kuru trīs gadu laikā tiks pārcelta ievērojama daļa zīmola «Laima» produkcijas ražošanas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

IIN atcelšana pensijām radīs negatīvu fiskālu ietekmi

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) atcelšana pensijām radīs negatīvu fiskālu ietekmi, aģentūrai LETA norādīja Finanšu ministrijas (FM) pārstāvis Aleksis Jarockis.

Demogrāfiskās situācijas uzlabošanai apsver izmaiņas pensiju sistēmā

Lai atbalstītu ģimenes ar bērniem, Demogrāfisko lietu centrs varētu rosināt veikt izmaiņas pensiju sistēmā, īstenot papildu atbalsta veidus ģimenēm ar bērniem, kā arī pilnveidot iedzīvotāju prasmes ģimenes jautājumos.

Latvijai draud «vēl viena «Parex banka»»?

Pēdējo gadu laikā tranzīta nozarē ir vērojama kravu apjomu mazināšanās. Lai mazinātu kravu apjomu kritumu, Ventspils osta pat ir spiesta domāt par ostas industrializāciju. Šobrīd nekas neliek domāt, ka situācija varētu mainīties. Neskatoties uz vairākkārtējiem nozares aicinājumiem divu gadu garumā, Satiksmes ministrija joprojām nav spējusi sagatavot kravu piesaistes plānu, vienoto piedāvājumu mūsu sadarbības partneriem, un mums joprojām nav skaidri definēta tranzīta stratēģija un attīstības virziens, savu viedokli pauž biedrības «Baltijas asociācija – transports un loģistika» prezidente Inga Antāne.

Valdība atbalsta dzelzceļa elektrifikācijas projekta tālāko virzību; sāks ar Rīgas virzienu

Valdība šodien aiz slēgtām durvīm atbalstīja Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekta tālāko virzību, aģentūra LETA uzzināja valdībā.

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekts pārvadātājiem ļaus ietaupīt līdz 15 miljoniem eiro gadā

Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekts pārvadātājiem ļaus ietaupīt līdz 15 miljoniem eiro gadā, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta Panorāma» teica satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS).

«Nordea» vadītājs: Latvijas ekonomika stagnē

Latvijas ekonomika diemžēl stagnē, intervijā aģentūrai LETA sacīja «Nordea» bankas vadītājs Latvijā Jānis Buks.

Pagaidām nav signālu no Krievijas par šprotu eksporta atsākšanu

Krievijas Federācijas Federālais Veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests «Rosseļhoznadzor» pagaidām nav informējis Latvijas Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) par jebkādiem lēmumiem attiecībā uz Latvijas zvejas produktu, tostarp šprotu, eksportu uz Muitas ūnijas valstīm.

VID: Pagājušā gada budžeta plāns izpildīts par 101,1%

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrētie kopbudžeta ieņēmumi 2016.gadā ir par 88,33 miljoniem eiro jeb 1,1% lielāki, nekā tika plānots, liecina VID publicētā informācija.

Ventspilniece Ligita: Mani bērni ir aizceļojuši projām, jo nespēja atrast darbu tieši Ventspilī

Turpinot diskusiju par bezdarba situāciju Ventspilī, «Latvijas faktu» pērnā gada nogalē veiktā socioloģiskā aptauja atklāj, ka trešdaļu ventspilnieku (32%) uztrauc jaunu darba vietu radīšana Ventspilī, norādot to kā vienu no galvenajām domes darba prioritātēm.

No 3.aprīļa ikvienam dabasgāzes lietotājam būs iespēja brīvi izvēlēties tirgotāju

No šā gada 3.aprīļa Latvijā ikvienam dabasgāzes lietotājam būs iespēja brīvi izvēlēties tirgotāju, aģentūrai LETA norādīja Ekonomikas ministrijā (EM).

Apstiprina grozījumus OIK aprēķināšanas metodikā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome šodien apstiprināja grozījumus Obligātā iepirkuma komponenšu (OIK) aprēķināšanas metodikā, nosakot kārtību, kādā tiek piemērota valsts budžeta dotācija OIK apmēra mazināšanai.

«Limbažu siers» pienu spiests iepirkt Vācijā

Piena pārstrādes uzņēmums AS »Limbažu siers» ir spiests iepirkt pienu Vācijā, jo vietējie zemnieki dod priekšroku produkta realizācijai Polijā, kur pēc tā ir pieprasījums un par pienu var saņemt augstāku cenu, aģentūrai LETA apgalvoja kompānijas valdes priekšsēdētājs Ēvalds Putniņš.

Šogad Latvijā gada vidējā inflācija būs būtiski lielāka nekā pērn

Šogad Latvijā gada vidējā inflācija būs būtiski lielāka nekā pērn, kad tā bija 0,1% apmērā, aģentūrai LETA prognozēja Ekonomikas ministrijas (EM) Tautsaimniecības struktūrpolitikas departamenta vecākā referente Ieva Šnīdere.

PB: Latvijas ekonomikas izaugsme šogad būs straujākā Baltijā

Pasaules Banka savās jaunākajās prognozēs par pasaules ekonomikas izaugsmi lēš, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad palielināsies par 3,1%, kas ir straujākā izaugsme Baltijas valstīs.

VID atgādinājums par šī gada 1.martu

Gada ienākumu deklarācijas par 2016.gadā gūtajiem ienākumiem šogad ne tikai elektroniski, bet arī papīra formātā būs iespējams iesniegt no 2017.gada 1.marta, aģentūru LETA informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).

Draugs ieskaitīja kontā naudu? Piesargies!

Ja kāds, kurš nav jūsu radinieks, ieskaita naudu jūsu bankas kontā, uzmanieties - var sanākt nepatikšanas!

«Eurostat»: Latvijā sestais augstākais bezdarba līmenis ES

Latvijā pagājušā gada novembrī bezdarba līmenis bija 9,6%, kas bija sestais augstākais rādītājs starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, par kurām pieejami dati, pirmdien informēja ES statistikas pārvalde «Eurostat».

Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija tuvākajā laikā strauju degvielas cenu kāpumu neprognozē

Latvijas Degvielas tirgotāju asociācija tuvākajā laikā strauju degvielas cenu kāpumu neprognozē.

Ko izvēlēties - īstermiņa kredītu, patēriņa kredītu vai kredītlīniju?

Katram dzīvē var pienākt brīdis, kad tiek apdomāta kredīta iespēja, taču, kā neapjukt lielajā kredītdevēju un aizdevumu klāstā? Svarīga ir ne tikai aizdevēja, bet arī kredīta veida izvēle - pirms aizņemšanās izpēti, kāds kredīts ir atbilstošākais Tavai situācijai!

Kā samazināt mājsaimniecības tēriņus gada aukstākajos mēnešos?

Bērni tā vien gaida, kad uzsnigs pirmais sniegs. Kuram gan nepatīk nolaisties ar slēpēm no kalna nogāzes? Ziema mūs priecē, bet vienlaikus ir gadalaiks, kas prasa papildu tēriņus, par kuriem bieži atceramies par vēlu. Kā pārziemot tā, lai naudas visam pietiktu un vēl paliktu pāri ziemas priekiem? Mērķtiecīgi rīkojoties, tas ir iespējams.

Latvija desmit mēnešos joprojām eksportē un importē mazāk nekā Lietuva un Igaunija

Latvijas eksporta un importa apmērs pērn desmit mēnešos joprojām bija mazāks nekā Lietuvas un Igaunijas, savukārt lielākais ārējās tirdzniecības bilances deficīts starp Baltijas valstīm bija Lietuvā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Regulators izsniedzis «Conexus Baltic Grid» licences dabasgāzes pārvadei un uzglabāšanai

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padome šodien nolēma izsniegt jaundibinātajai AS «Conexus Baltic Grid» licences dabasgāzes pārvadei Latvijā un uzglabāšanai Inčukalna pazemes gāzes krātuvē, aģentūrai LETA pavēstīja regulatorā.

Daļas Latvijas uzņēmumos pieder 29 692 ārvalstu personām

Latvijas uzņēmumos kopumā ieguldījušo investori no 135 valstīm, izpētījusi SIA «Lursoft».

VID skaidro situāciju ar naudas saņemšanu no ārvalstīs dzīvojošajiem Latvijas iedzīvotājiem

Lai kliedētu publiskajā telpā izskanējušo nepilnīgo un bieži vien arī nekorekto informāciju, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sniedz skaidrojumu, kādi ir nodokļu normatīvo aktu nosacījumi attiecībā uz naudu, kas tiek saņemta no radiniekiem vai citām personām ārvalstīs.

Ašeradens: Aizvadītais gads Latvijas ekonomikai nav bijis veiksmīgs

Aizvadītais gads Latvijas ekonomikai nav bijis veiksmīgs, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta panorāma» atzina ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).

Dubultnodoklis par atbalstu tuviniekiem no ārvalstīm: latvieši nepadodas

Eiropas Latviešu apvienība (ELA) sākusi pilsonisko iniciatīvu, aicinot parakstīties par iespēju no ārvalstīm atbalstīt tuviniekus bez dubulta nodokļu sloga un nesamērīgiem administratīviem šķēršļiem.

Notāriem būs jāziņo VID par mantojumiem, kuri pārsniedz 15 000 eiro

Zvērinātiem notāriem no šodienas būs jāziņo Valsts ieņēmumu dienestam (VID) par katru gadījumu, kad kāds cilvēks manto vairāk nekā 15 000 eiro.

Izmaiņas sociālajā jomā, kas skars mūs jau no 1.janvāra

Jauns gads - jaunas izmaiņas. Kā jau katru gadu, arī šogad iedzīvotājiem būs jārēķinās ar pārmaiņām gan algu, gan pabalstu, gan citās jomās. Labklājības ministrija (LM) ir apkopojusi izmaiņas, kas skars mūs visus jau no šodienas. 

Izaicinājumi un prognozes 2017.gadam: Vieglus laikus nesola

Akadēmiskajās aprindās valda mērens pesimisms - vieglus laikus un ekonomikas uzplaukumu portāla «Apollo» uzrunātie ekonomikas eksperti nesola.

«SEB līzinga» kopējais līzinga portfelis 11 mēnešos audzis par 11%

SEB grupas līzinga kompānijas SIA «SEB līzings» kopējais līzinga portfelis šogad 11 mēnešos ir audzis par 11%, aģentūrai LETA sacīja kompānijas valdes priekšsēdētāja Jeļena Gavrilova.

VID brīdina tos, kuri saņem palīdzību no svešumā strādājošajiem tuviniekiem

Emigrācijā strādājošie tautieši radiniekiem un draugiem Latvijā šogad pārskaitījuši vairāk nekā pusmiljardu eiro, piektdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

Strautiņš: Tirgotāji uz nākamo gadu var raudzīties ar cerībām

Decembra laikā saņemtās ziņas liecina, ka ekonomikas izaugsme gada pēdējā ceturksnī paātrinās, un tas ļauj tirgotājiem uz nākamo gadu raudzīties ar cerībām, norāda «DNB bankas» ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš.

Maksātnespējas nozare jauno gadu sāks lielā neziņā

Grozījumi Maksātnespējas likumā tika apstiprināti lielā steigā, taču nepieciešamā praktiskā izmaiņu ieviešanas mehānisma, tostarp tiesiskā regulējuma, joprojām nav - maksātnespējas nozare un visi profesijā strādājošie sāks jauno gadu lielā neziņā, norāda Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācijas valdes loceklis Kaspars Novicāns.

Izsludina pēdējā brīdī pieņemtās izmaiņas mikrouzņēmumu un sociālo iemaksu regulējumā

Gada pēdējā darbadienā Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir izsludinājis Saeimā pēdējā brīdī pieņemtās izmaiņas mikrouzņēmumu un sociālo iemaksu regulējumā, kas stāsies spēkā jau no nākamā gada.

Uz Latvijas ostām ved neplānoti lielu apmēru ogļu kravu

Patlaban uz Latvijas ostām pa dzelzceļu ved neplānoti lielu apmēru ogļu kravu, aģentūrai LETA pastāstīja AS «Latvijas Dzelzceļš» (LDz) prezidents Edvīns Bērziņš.

«airBaltic» zaudējumi septembra incidenta dēļ mērāmi vairākos simtos tūkstošu eiro

Zaudējumi, kas aviokompānijai «airBaltic» radās septembrī notikušā incidenta dēļ, kad avārijas nosēšanos Rīgas lidostā veica tās lidaparāts, ir mērāmi vairākos simtos tūkstošu eiro, ceturtdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

Trešdaļa reemigrantu pēc atgriešanās vīlušies un gatavi atkal doties prom

Atgriešanās Latvijā 30% reemigrantu izrādījusies rūgta vilšanās - par to liecina Latvijas Universitātes (LU) Diasporas un migrācijas pētījumu centra jaunākā aptauja, ceturtdien vēstīja raidījums «LNT Ziņas».

RVR prasa tiesisko aizsardzību; uzņēmumam vairāk nekā divu miljonu eiro nodokļu parāds

AS «Rīgas vagonbūves rūpnīca» (RVR) vērsusies Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā, prasot tiesisko aizsardzību, liecina informācija maksātnespējas reģistrā.

Darba devējiem nākamgad nāksies celt darbiniekiem algas

Latvijā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa nākamajā gadā varētu palielināties par apmēram 4-5,5%, aģentūrai LETA prognozēja banku analītiķi.

Pagājušais gads iezīmējies ar būtisku pavērsienu banku un to klientu attiecībās

Šogad Latvijā kreditēšanā ir beidzies ilgstošais pēckrīzes stagnācijas periods, Latvijas Bankas (LB) uzturētajā ekonomiskās analīzes vietnē «makroekonomika.lv» atzīmē centrālās bankas ekonomists Vilnis Purviņš.

VID informācija nodokļu maksātājiem

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka gada ienākumu deklarāciju, lai atgūtu iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksu, kas izveidosies, piemērojot diferencēto neapliekamo minimumu par 2016.gada ienākumiem, var iesniegt, sākot ar 2017.gada 1.martu.

Latvijā prognozē populisma vilni, kuram varētu sekot jauna krīze

Nākamgad Latvijā varētu atgriezties neliela ekonomiskā izaugsme, taču 2018. gads varētu būt zīmīgs kopš krīzes laikiem – Latviju varētu sasniegt populisma vilnis, kas politiķiem liks dalīt vēl nenopelnītu naudu un 2019., 2020. gadā valstī var sākties krīze, intervijā LNT raidījumā «900 sekundes» prognozē Starptautisko attiecību un komunikācijas pārvaldes padomnieks Andris Strazds.

Trīs ceturtdaļas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas

Gandrīz trīs ceturtdaļas jeb 72% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju nākamgad vēlētos vairāk naudas, liecina jaunākā «Baltic International Bank Latvijas barometra» aptauja.

Reizniece-Ozola plāno mainīt jauno politikas iniciatīvu piešķiršanas principus

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), strādājot pie 2018.gada budžeta, iecerējusi mainīt jauno politikas iniciatīvu piešķiršanas principus.

Daļai Latvijas iedzīvotāju ir zināmas grūtības atpazīt un lietot eiro monētas

Daļai Latvijas iedzīvotāju eiro monētu atpazīšana un lietošana sagādā zināmas grūtības, liecina jaunākās «Eirobarometra» aptaujas rezultāti.